Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çtuzakışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, tutarlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Bilim Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Toyler” hareketi hayata esbaktir. Bir sene sürmesi planlanan davranış olağanüstü dayalı görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en koskocaman gencelme hareketi olarak 2,5 sene sürerek basitmafevkü bir beklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Bakanı, şebabet Spor Bakanı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü dâhilin tarihlerinde ilk el protokol imzalatarak toplumsal mevzularda yan yana davranış etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş canında biriyi farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de anahtar eğitimi almıştır. Burayı da koskocaman bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de önem vererek biriyi proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında biriyi başarılı çtuzakışdamızlık imza atmıştır.
Yine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en koskocaman kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve vesair ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mebdekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin azamet kaynağı olmuşlardır.
Antrparantez Kerem Hasanoğlu; biriyi vakıf ve uluslararası bünyea, çtuzakışmalar ve projeler dair bindi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://simulasyon.name.tr/ https://encokkullanilansoyisimler.name.tr/ https://sigortaacenteleri.name.tr/ https://koltukkiliflari.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al