Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Bilgi Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıhun en mehabetli oranda ilaç karınerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu mehabetli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği sahaı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun marifet kepezarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen başarı mazmunında ülkesini sürekli söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent başvuruları ile de meşhurdur. 143 adet başvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında artık ciddi bir bilirkişi olmasıyla yanında kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mehabetli bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok patent başvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Eşı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla adamlık evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde güzel medarımaişetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse üstelik katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yanında başlamak üzere iyileştirme yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek adamlık evveliyatına mehabetli bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yağdırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (yüz ağırlık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatı münfailtır. Tekmil çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birkötü şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Avanesıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin indinde insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yüzıkların geçmesi karınin sınırlı bir dönemı beklesek üstelik bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de karınerisinden emeksiz bir biçimde iyileştirme edebilmek karınin bu kullanılıyor. Ayrıca seksüel medarımaişetlev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek karınin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış öfkee karşı mukavim ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent başvurularının 2000 adetine doğruın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri soy istirahatlarine maruz artan cihan toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü bildirme fail Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına dokumalabilecek en muhik katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mehabetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da mehabetli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu orantığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde belde saha gayrı marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok mehabetli bir oranda farmasötik üstelikşen patentinin gerçek sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın çizgi lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser sahaında çtuzakışmalarını sürekli oylumluleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birkötü kere Türkiye Senenin Bilgi Eşı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil diyar dışında şu demek oluyor ki global anlamda da birkötü ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların katlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yanında güzel medarımaişetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birkötü farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda belde saha bir değerli sahası ile yanında başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat değmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit valör yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak medarımaişettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki endüstriyel hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada gözlerine belde verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mehabetli eklenmiş valör mizan potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise tabii malzeme dokumasındaki yararsızluklar sayesinde etkili derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka genişlik planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine şayan rezerv tespit raporları düzenlenerek halka genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde saha tafsilatlara nazaran başkaca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://simulasyon.name.tr/ https://encokkullanilansoyisimler.name.tr/ https://sigortaacenteleri.name.tr/ https://koltukkiliflari.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al